تخفیف ویژه مشاهده گالری

درباره ما

شرکت انوشه بازرگانی امید ایرانیان، شرکتی تخصصی در زمینه تحقیق، تولید، فروش و صادرات انواع نمک و سنگ نمک می باشد. این شرکت با هدف شناسایی اقسام مختلف نمک با بیان خاصیت و نوع کاربری آن در قطب نمک ایران یعنی شهرستان گرمسار در سال ۱۳۹۴ به ثبت رسید و درهمان سال، فعالیت خود را آغاز کرد و با ارتباط مداوم با معادن متعدد و کارخانه های تولید نمک صنعتی، خوراکی و پتاسیم و همچنین احداث کارخانه تولیدی احجام تزئینی نمک توسط مدیران شرکت، توانسته است برای اولین بار در ایران با سنگ نمک انواع مجسمه، تندیس، آباژور و جاشمعی را با تراش دست تولید نماید و حرفه صنایع دستی احجام تزئینی سنگ نمک را در زمره صنایع دستی قرار دهد و پروانه تولید را از سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری اخذ نماید.

همچنین برای اولین بار در ایران انواع نمک خوراکی رنگی (نمک آبی، نمک صورتی، نمک قرمز، نمک نارنجی) را با کیفیت عالی تولید و در زمان کمی از تاسیس شرکت موفق به صادرات گسترده و معرفی برند ساریکا به دنیا شده است.

توزیع انواع نمک های خوراکی و محصولات بهداشتی و درمانی نمکی در سطح کشور با کیفیت، قیمت مناسب و با بسته بندی عالی از اهداف بلند مدت شرکت است. در این راستا تولید آجر، بلوک و تراش سنگ نمک و توجه خاص به خاصیت درمانی نمک جزء مباحث ویژه در شرکت است.